Profesionální fotografie

Zhotovujeme profesionální fotografií interiérů všech typů a velikostí od několika metrů až po rozsáhlé haly a sály. Nabízíme kompletní fotografické služby – produkci, styling, vizáž a finální postprodukci. Využíváme vlastní špičkové fotografické i IT technické zázemí. V oboru máme více jak dvacetileté zkušenosti a praxi. Pro Váš interiér v nejvyšší kvalitě vytvoříme reprezentativní snímky všech prostor, jídel a nápojů, služeb, denních i večerních exteriérů, designové tematické snímky, dokumentaci akcí apod. Využíváme nejmodernější pracovní postupy a techniky vyhovující nejvyšším nárokům na výkon a efektivitu. 

Grafické a mediální studio

Pro kompletní produkci reklamních materiálů, tisku a online médií poskytujeme full servis grafického a DTP studia.

 


Média a film

Jedním ze způsobů vizuální komunikace s vašimi zákazníky je filmová prezentace vašeho interiéru. Ať již se jedná o hotel, restauraci, reprezentační prostory, kongresové sály, obchodní centra apod. vnesou reálné filmové záběry do podvědomí při rozhodování diváka přesnou představu o vámi nabízených službách i produktech. Významným způsobem tak můžeme pracovat s celkovým vyzněním reklamního sdělení. V naší filmové produkci používáme profesionální filmovou cinema techniku zajištující nekompromisní kvalitu obrazu i zvuku. Pro každý filmový projekt najímáme dle zadání specialisty v oboru režie, kamery, osvětlení, zvuku, stabilizace, triků apod. Obrazovou postprodukci provádíme ve vlastním studiu za použití výkonných nástrojů pro střih, barvy a efekty. Zvuková stopa je zpracovávána v samostatném dabingovém studiu. Pro výslednou distribuci připravujeme filmová data do všech aktuálních formátů pro maximální kompatibilitu a kvalitu zobrazení na všech typech zařízení. Na vaší objednávku zajišťujeme z našeho datového centra přímou distribuci filmu na web.


Internet

Pro online prostředí pro vás připravujeme kompletní webové strategie a výrobu prezentací v nejmodernějších a vždy aktuálních standardech. Samozřejmostí je SEO, integrace sociálních sítí, měření interakcí uživatelů a kompletního výkonu. Každé webové řešení propojujeme s efektivní správou obsahu. Provádíme návrhy elegantních grafických prvků s ohledem na typ a styl vašeho interiéru, vhodně volíme dynamiku pro efektní prezentaci zhotovených fotografií a filmů.


{pagebuilderck 9}